KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13406054
nr 1340 6054
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, interiör med figurer, ej signerad. Olja på duk, 48x36 cm
Kondition: krackeleringar, färgbortfall
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 19:11:06
4/8 12:29:13
100 kr
5/8 08:40:37